SIT1602BIU8-25S
SiTimeSiTime
SIT1602BIU8-25S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BIU8-25S
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
Foi de date: 1.SIT1602BIU8-25S.pdf2.SIT1602BIU8-25S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BIU8-25S
Număr parc SIT1602BIU8-25S Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40769 pcs Fișa cu date 1.SIT1602BIU8-25S.pdf2.SIT1602BIU8-25S.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie SiT1602 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.039" (1.00mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 2.5µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 3.57MHz ~ 77.76MHz