SIT1602BIL33-33E-33.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602BIL33-33E-33.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BIL33-33E-33.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT1602BIL33-33E-33.000000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BIL33-33E-33.000000T
Număr parc SIT1602BIL33-33E-33.000000T Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 162403 pcs Fișa cu date SIT1602BIL33-33E-33.000000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.130" W (5.00mm x 3.30mm) Serie SiT1602B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 33MHz
descriere detaliata 33MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA Rezonator de bază MEMS