SIT1602BIE7-30E
SiTimeSiTime
SIT1602BIE7-30E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BIE7-30E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS
Foi de date: 1.SIT1602BIE7-30E.pdf2.SIT1602BIE7-30E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BIE7-30E
Număr parc SIT1602BIE7-30E Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40046 pcs Fișa cu date 1.SIT1602BIE7-30E.pdf2.SIT1602BIE7-30E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 3.57MHz ~ 77.76MHz