SIT1602BIB3-28E
SiTimeSiTime
SIT1602BIB3-28E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BIB3-28E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
Foi de date: 1.SIT1602BIB3-28E.pdf2.SIT1602BIB3-28E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BIB3-28E
Număr parc SIT1602BIB3-28E Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39682 pcs Fișa cu date 1.SIT1602BIB3-28E.pdf2.SIT1602BIB3-28E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SiT1602 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.2mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 3.57MHz ~ 77.76MHz