SIT1602BCB13-18E-27.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602BCB13-18E-27.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BCB13-18E-27.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT1602BCB13-18E-27.000000E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BCB13-18E-27.000000E
Număr parc SIT1602BCB13-18E-27.000000E Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159000 pcs Fișa cu date SIT1602BCB13-18E-27.000000E.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT1602B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume SIT1602BCB13-18E-27.00000E
SIT1602BCB13-18E-27.00000E-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 27MHz descriere detaliata 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA