SIT1602BCA7-18S
SiTimeSiTime
SIT1602BCA7-18S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BCA7-18S
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
Foi de date: 1.SIT1602BCA7-18S.pdf2.SIT1602BCA7-18S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BCA7-18S
Număr parc SIT1602BCA7-18S Producător SiTime
Descriere OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46138 pcs Fișa cu date 1.SIT1602BCA7-18S.pdf2.SIT1602BCA7-18S.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SiT1602 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 1.3µA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 3.57MHz ~ 77.76MHz