SIT1602BC-83-33N-48.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602BC-83-33N-48.000000Y Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BC-83-33N-48.000000Y
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: SIT1602BC-83-33N-48.000000Y.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BC-83-33N-48.000000Y
Număr parc SIT1602BC-83-33N-48.000000Y Producător SiTime
Descriere OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142742 pcs Fișa cu date SIT1602BC-83-33N-48.000000Y.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT1602B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 48MHz
descriere detaliata 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA