SIT1602BC-82-18N-72.000000X
SiTimeSiTime
SIT1602BC-82-18N-72.000000X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BC-82-18N-72.000000X
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 7
Foi de date: SIT1602BC-82-18N-72.000000X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BC-82-18N-72.000000X
Număr parc SIT1602BC-82-18N-72.000000X Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 7 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99221 pcs Fișa cu date SIT1602BC-82-18N-72.000000X.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT1602B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 72MHz
descriere detaliata 72MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.1mA