SIT1602BC-13-28S-6.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-13-28S-6.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BC-13-28S-6.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6
Foi de date: SIT1602BC-13-28S-6.000000G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BC-13-28S-6.000000G
Număr parc SIT1602BC-13-28S-6.000000G Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 105680 pcs Fișa cu date SIT1602BC-13-28S-6.000000G.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT1602B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 6MHz
descriere detaliata 6MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA