SIT1602BC-11-25S-72.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-11-25S-72.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602BC-11-25S-72.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 7
Foi de date: SIT1602BC-11-25S-72.000000D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602BC-11-25S-72.000000D
Număr parc SIT1602BC-11-25S-72.000000D Producător SiTime
Descriere -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 7 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166164 pcs Fișa cu date SIT1602BC-11-25S-72.000000D.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT1602B
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie Standby (Power Down)
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 72MHz
descriere detaliata 72MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA