SIT1602AIE7-XXE
SiTimeSiTime
SIT1602AIE7-XXE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AIE7-XXE
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
Foi de date: 1.SIT1602AIE7-XXE.pdf2.SIT1602AIE7-XXE.pdf3.SIT1602AIE7-XXE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AIE7-XXE
Număr parc SIT1602AIE7-XXE Producător SiTime
Descriere OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie SiT1602 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 3.75MHz ~ 77.76MHz