SIT1602AI-83-33E-25.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AI-83-33E-25.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-83-33E-25.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 25MHZ OE
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-83-33E-25.000000T
Număr parc SIT1602AI-83-33E-25.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 25MHZ OE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT1602
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume SIT1602AI-83-33E-25.00000T
SIT1602AI-83-33E-25.00000T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 4.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA