SIT1602AI-83-25E-40.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AI-83-25E-40.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-83-25E-40.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 2.5V 40MHZ OE
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-83-25E-40.000000T
Număr parc SIT1602AI-83-25E-40.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 2.5V 40MHZ OE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT1602
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 40MHz
descriere detaliata 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 4.2mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4mA Rezonator de bază MEMS