SIT1602AI-72-33E-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602AI-72-33E-25.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-72-33E-25.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 25MHZ
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-72-33E-25.000000G
Număr parc SIT1602AI-72-33E-25.000000G Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 25MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 1473-30950-2
SIT1602AI-72-33E-25.000000G-ND
Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) descriere detaliata Oscillator 4-SMD, No Lead