SIT1602AI-72-28E-27.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AI-72-28E-27.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-72-28E-27.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 2.8V 27MHZ
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-72-28E-27.000000D
Număr parc SIT1602AI-72-28E-27.000000D Producător SiTime
Descriere OSC XO 2.8V 27MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)