SIT1602AI-23-33S-40.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AI-23-33S-40.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-23-33S-40.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 40MHZ ST
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-23-33S-40.000000E
Număr parc SIT1602AI-23-33S-40.000000E Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 40MHZ ST Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)