SIT1602AI-13-33E-75.000000G
SiTIMESiTIME
SIT1602AI-13-33E-75.000000G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-13-33E-75.000000G
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 75MHZ
Foi de date: 1.SIT1602AI-13-33E-75.000000G.pdf2.SIT1602AI-13-33E-75.000000G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-13-33E-75.000000G
Număr parc SIT1602AI-13-33E-75.000000G Producător SiTIME
Descriere OSC XO 3.3V 75MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie *
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 4-SMD, No Lead
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SIT1602AI-13-33E-75.000000G Înălțime - așezată (Max) 0.031" (0.80mm)
Descriere extinsă Oscillator Surface Mount Descriere OSC XO 3.3V 75MHZ