SIT1602AI-11-33E-40.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AI-11-33E-40.000000D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AI-11-33E-40.000000D
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 40MHZ
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AI-11-33E-40.000000D
Număr parc SIT1602AI-11-33E-40.000000D Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 40MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)