SIT1602ACL13-33E-27.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602ACL13-33E-27.000000E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602ACL13-33E-27.000000E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 27MHZ OE
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602ACL13-33E-27.000000E
Număr parc SIT1602ACL13-33E-27.000000E Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 27MHZ OE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)