SIT1602ACB1-18E
SiTimeSiTime
SIT1602ACB1-18E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602ACB1-18E
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
Foi de date: 1.SIT1602ACB1-18E.pdf2.SIT1602ACB1-18E.pdf3.SIT1602ACB1-18E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602ACB1-18E
Număr parc SIT1602ACB1-18E Producător SiTime
Descriere OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie SiT1602 Evaluări -
Tip programabil Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, LVCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălţime 0.031" (0.79mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate (Total) ±20ppm Frecvență Stabilitate -
descriere detaliata XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 3.9mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 3.8mA Rezonator de bază MEMS
Interval de frecvență disponibil 3.75MHz ~ 77.76MHz