SIT1602AC-82-33E-48.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AC-82-33E-48.000000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIT1602AC-82-33E-48.000000T
Producator / Marca: SiTime
Descrierea produsului OSC XO 3.3V 48MHZ OE
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIT1602AC-82-33E-48.000000T
Număr parc SIT1602AC-82-33E-48.000000T Producător SiTime
Descriere OSC XO 3.3V 48MHZ OE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie *
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)