PQ7DV10J000H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ7DV10J000H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PQ7DV10J000H
Producator / Marca: Sharp Microelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
Foi de date: PQ7DV10J000H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PQ7DV10J000H
Număr parc PQ7DV10J000H Producător Sharp Microelectronics
Descriere IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3595 pcs Fișa cu date PQ7DV10J000H.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 10A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V
Tensiune - ieșire (Max) 7V Tensiune - Intrare (Max) 10V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-3P Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz TO-3P-3, SC-65-3 PSRR 55dB (120Hz)
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 425-2355-5 Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P Curent - ieșire 10A
Caracteristici de control Enable
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PQ7DV10
PQ7DV10
Producători: Sharp Microelectronics
Descriere: IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P
In stoc: 3540 pcs
Descarca: PQ7DV10.pdf
RFQ
PQ7DV5J0000H
PQ7DV5J0000H
Descriere: IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P
In stoc: 5025 pcs
Descarca: PQ7DV5J0000H.pdf
RFQ
PQ7DV10BJ00H
PQ7DV10BJ00H
Descarca: PQ7DV10BJ00H.pdf
PQ7DV5
PQ7DV5