ST12100STR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
ST12100STR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ST12100STR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B
Foi de date: ST12100STR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ST12100STR
Număr parc ST12100STR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 148583 pcs Fișa cu date ST12100STR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 700mV @ 12A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-277B Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-277, 3-PowerDFN Alte nume 1655-1709-1
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 12A Surface Mount TO-277B
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 12A
Capacitate @ Vr, F 660pF @ 5V, 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ST121C126MAJ05
ST121C126MAJ05
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP CER 12UF 100V X7R SMD
In stoc: 3593 pcs
Descarca: ST121C126MAJ05.pdf
RFQ
ST120-25T1KI
ST120-25T1KI
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: CAP TANT 120UF 25V 10% AXIAL
In stoc: 1929 pcs
Descarca: ST120-25T1KI.pdf
RFQ
ST12100
ST12100
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO220AC