SMCJ40CATR
SMC Diode SolutionsSMC Diode Solutions
SMCJ40CATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ40CATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Foi de date: SMCJ40CATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ40CATR
Număr parc SMCJ40CATR Producător SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 591152 pcs Fișa cu date SMCJ40CATR.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 44.4V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tensiune - Defalcare SMC (DO-214AB)
Tip Zener Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 23.2A
Polarizare DO-214AB, SMC Alte nume SMCJ40CATRSMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului SMCJ40CATR
Descriere TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 64.5V