SMBJ64ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ64ATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ64ATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 64V 103V SMB
Foi de date: SMBJ64ATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
42000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ64ATR
Număr parc SMBJ64ATR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 64V 103V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1223420 pcs Fișa cu date SMBJ64ATR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 64V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Tensiune - Defalcare (Min) 71.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB (DO-214AA)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ64ATRSMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 5.8A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ64CA R5G
SMBJ64CA R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 64V 103V DO214AA
In stoc: 170273 pcs
Descarca: SMBJ64CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ64CA
SMBJ64CA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 64V 103V SMB