SMBJ45CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ45CATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ45CATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Foi de date: SMBJ45CATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ45CATR
Număr parc SMBJ45CATR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 45V 72.7V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 212011 pcs Fișa cu date SMBJ45CATR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 45V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 50V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB (DO-214AA) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume 1655-1977-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 8.3A