SMBJ40ATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ40ATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ40ATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Foi de date: SMBJ40ATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ40ATR
Număr parc SMBJ40ATR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 991981 pcs Fișa cu date SMBJ40ATR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB (DO-214AA)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume 1655-1713-2
SMBJ40ATRSMC
SMBJ40ATRSMC-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 9.3A Capacitate @ Frecventa -