MBRF40200CTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF40200CTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF40200CTR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
Foi de date: MBRF40200CTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRF40200CTR
Număr parc MBRF40200CTR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81902 pcs Fișa cu date MBRF40200CTR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 950mV @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume 1655-1155
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V