MBRF20200
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF20200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF20200
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC
Foi de date: MBRF20200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRF20200
Număr parc MBRF20200 Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere DIODE SCHOTTKY 200V ITO220AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111384 pcs Fișa cu date MBRF20200.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 950mV @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AC Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab Alte nume 1655-1125
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 200V Through Hole ITO-220AC
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V Curent - Mediu rectificat (Io) -
Capacitate @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz