MBRF20100CTR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF20100CTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF20100CTR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Foi de date: MBRF20100CTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRF20100CTR
Număr parc MBRF20100CTR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 142672 pcs Fișa cu date MBRF20100CTR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume 1655-1121
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Anode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 100V