MBRF10200CT
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
MBRF10200CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRF10200CT
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
Foi de date: MBRF10200CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRF10200CT
Număr parc MBRF10200CT Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 154128 pcs Fișa cu date MBRF10200CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 980mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume 1655-1100
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRF10200
MBRF10200
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE SCHOTTKY 200V 10A ITO220AC
In stoc: 132465 pcs
Descarca: MBRF10200.pdf
RFQ
MBRF10200CTHC0G
MBRF10200CTHC0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB
In stoc: 282817 pcs
Descarca: MBRF10200CTHC0G.pdf
RFQ
MBRF10200CTR
MBRF10200CTR
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220