3.0SMCJ110CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
3.0SMCJ110CATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3.0SMCJ110CATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 110V 177V SMC
Foi de date: 3.0SMCJ110CATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
42000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3.0SMCJ110CATR
Număr parc 3.0SMCJ110CATR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 110V 177V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84264 pcs Fișa cu date 3.0SMCJ110CATR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 110V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Tensiune - Defalcare (Min) 122V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMC (DO-214AB) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 3000W (3kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume 3.0SMCJ110CATRSMC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 16.8A