15KPA110CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
15KPA110CATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA110CATR
Producator / Marca: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descrierea produsului TVS DIODE 110V 178.6V P600
Foi de date: 15KPA110CATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA110CATR
Număr parc 15KPA110CATR Producător Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere TVS DIODE 110V 178.6V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64180 pcs Fișa cu date 15KPA110CATR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 110V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 178.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 122.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz P600, Axial
Alte nume 15KPA110CATRSMC Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 84.5A