4AX103K3
SemtechSemtech
Semtech
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4AX103K3
Producator / Marca: Semtech
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 3KV X7R NONSTND
Foi de date: 4AX103K3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 4AX103K3
Număr parc 4AX103K3 Producător Semtech
Descriere CAP CER 10000PF 3KV X7R NONSTND Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7050 pcs Fișa cu date 4AX103K3.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.300" (7.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.470" L x 0.450" W (12.00mm x 11.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage descriere detaliata 10000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
capacitanță 10000pF Aplicații General Purpose