2AX682K2
SemtechSemtech
Semtech
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2AX682K2
Producator / Marca: Semtech
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 2KV X7R NONSTND
Foi de date: 2AX682K2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 2AX682K2
Număr parc 2AX682K2 Producător Semtech
Descriere CAP CER 6800PF 2KV X7R NONSTND Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4483 pcs Fișa cu date 2AX682K2.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.252" (6.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Serie -
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage descriere detaliata 6800pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
capacitanță 6800pF Aplicații General Purpose