PFMU.010.2
SchurterSchurter
Schurter
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFMU.010.2
Producator / Marca: Schurter
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Foi de date: PFMU.010.2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFMU.010.2
Număr parc PFMU.010.2 Producător Schurter
Descriere PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5069 pcs Fișa cu date PFMU.010.2.pdf
Tensiune - Max 30V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 600ms Grosime (Max) 0.024" (0.62mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.127" L x 0.101" W (3.22mm x 2.56mm) Serie PFMU
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 15 Ohms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 800 mOhms
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) Curent - călătorie (it) 300mA
Curent - Max 10A Curent - Țineți (Ih) (Max) 100mA