C20F.0103
SchurterSchurter
Schurter
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C20F.0103
Producator / Marca: Schurter
Descrierea produsului PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Foi de date: 1.C20F.0103.pdf2.C20F.0103.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C20F.0103
Număr parc C20F.0103 Producător Schurter
cantitate valabila 3077 pcs Fișa cu date 1.C20F.0103.pdf2.C20F.0103.pdf
Tensiune - UL 250VAC Tensiune - IEC 250VAC
terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Caracteristici de comutare -
Serie C20F Grosimea panoului -
Dimensiunile de tăiere a panoului Rectangular - 34.80mm x 26.80mm ambalare Bulk
Numărul de poziții 3 Tipul de montare Panel Mount, Flange
Ingress Protection IP40 Siguranță, sertar -
siguranță No Tip filtru Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Curent - UL 20A Curent - IEC 16A