HWB015S-05-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HWB015S-05-R-C
Producator / Marca: Sanken Electric Co., Ltd.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 15W
Foi de date: HWB015S-05-R-C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
56 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HWB015S-05-R-C
Număr parc HWB015S-05-R-C Producător Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1145 pcs Fișa cu date HWB015S-05-R-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 4.33" L x 3.62" W x 1.38" H (110.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serie HWB
Putere (Wați) 15W Alte nume HWB015S-05-R-C DK
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 70% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3A Aprobări CE, cURus, GS
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HWB015S-05-R
HWB015S-05-R
Producători: Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 15W