HWB015D-15-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HWB015D-15-R-C
Producator / Marca: Sanken Electric Co., Ltd.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Foi de date: HWB015D-15-R-C.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 902 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
56 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HWB015D-15-R-C
Număr parc HWB015D-15-R-C Producător Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 902 pcs Fișa cu date HWB015D-15-R-C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 4.33" L x 3.62" W x 1.38" H (110.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serie HWB
Putere (Wați) 15W Alte nume HWB015D-15-R-C DK
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 75% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 650mA, 650mA 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 650mA, 650mA Aprobări CE, cURus, GS