TFML-127-01-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TFML-127-01-S-D
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .050 SHROUDED TERMINAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TFML-127-01-S-D
Număr parc TFML-127-01-S-D Producător Samtec, Inc.
Descriere .050 SHROUDED TERMINAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11550 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie Tiger Eye™ TFML Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 54 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.220" (5.60mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Friction Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 54 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent - Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.075" (1.91mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.134" (3.39mm)