TCSD-25-D-06.20-01-F-N-RW-R
Prezentarea produsului
Număr parc: TCSD-25-D-06.20-01-F-N-RW-R
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Mesaj
Specificațiile TCSD-25-D-06.20-01-F-N-RW-R
Număr parc TCSD-25-D-06.20-01-F-N-RW-R Producător Samtec, Inc.
Descriere 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7179 pcs Fișa cu date
folosire - ecranare Unshielded
Serie Tiger Eye™ TCSD Pitch - Conector 0.079" (2.00mm)
Pitch - cablu 0.039" (1.00mm) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 50 Lungime 0.517' (157.58mm, 6.20")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Polarizing Key
descriere detaliata 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.517' (157.58mm, 6.20") Contactați Finish Thickness Flash