TCSD-20-D-11.90-01-N-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCSD-20-D-11.90-01-N-R
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCSD-20-D-11.90-01-N-R
Număr parc TCSD-20-D-11.90-01-N-R Producător Samtec, Inc.
Descriere 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6905 pcs Fișa cu date
folosire - ecranare Unshielded
Serie Tiger Eye™ TCSD Pitch - Conector 0.079" (2.00mm)
Pitch - cablu 0.039" (1.00mm) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 40 Lungime 0.992' (302.26mm, 11.90")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Polarizing Key
descriere detaliata 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.992' (302.26mm, 11.90") Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)