TCSD-12-D-39.37-01-F-N-R
Prezentarea produsului
Număr parc: TCSD-12-D-39.37-01-F-N-R
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Mesaj
Specificațiile TCSD-12-D-39.37-01-F-N-R
Număr parc TCSD-12-D-39.37-01-F-N-R Producător Samtec, Inc.
Descriere 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5721 pcs Fișa cu date
folosire - ecranare Unshielded
Serie Tiger Eye™ TCSD Pitch - Conector 0.079" (2.00mm)
Pitch - cablu 0.039" (1.00mm) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 24 Lungime 3.28' (1.00m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Polarizing Key
descriere detaliata 24 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 3.28' (1.00m) Contactați Finish Thickness Flash