TCSD-05-D-02.50-01-F-N-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCSD-05-D-02.50-01-F-N-R
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCSD-05-D-02.50-01-F-N-R
Număr parc TCSD-05-D-02.50-01-F-N-R Producător Samtec, Inc.
Descriere 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14716 pcs Fișa cu date
folosire - ecranare Unshielded
Serie Tiger Eye™ TCSD Pitch - Conector 0.079" (2.00mm)
Pitch - cablu 0.039" (1.00mm) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 10 Lungime 0.208' (63.50mm, 2.50")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Polarizing Key
descriere detaliata 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.208' (63.50mm, 2.50") Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Socket to Socket, Reversed
Culoare Gray, Ribbon Terminarea cablurilor IDC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TCSD-05-D-02.50-01-F
TCSD-05-D-02.50-01-F
Producători: Samtec, Inc.
Descriere: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
In stoc: 13078 pcs
Descarca:
RFQ
TCSD-05-D-02.44-01-N-RW
TCSD-05-D-02.44-01-N-RW
Producători: Samtec, Inc.
In stoc: 11860 pcs
Descarca:
RFQ
TCSD-05-D-02.50-01-F-N
TCSD-05-D-02.50-01-F-N