SSW-150-21-F-Q
Prezentarea produsului
Număr parc: SSW-150-21-F-Q
  • Mesaj
Specificațiile SSW-150-21-F-Q
Număr parc SSW-150-21-F-Q Producător Samtec, Inc.
Descriere .025 SOCKET STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10670 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie SSW
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții încărcate 100
Numărul de poziții 150 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.335" (8.51mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 150 Position Receptacle Connector Through Hole
Ratingul curent 5.7A per Contact Tip de contact Forked
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.104" (2.64mm) Contactați Finish Thickness - Post -