SSW-124-06-G-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SSW-124-06-G-S
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .025 SOCKET STRIPS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SSW-124-06-G-S
Număr parc SSW-124-06-G-S Producător Samtec, Inc.
Descriere .025 SOCKET STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19580 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie SSW
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.335" (8.51mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 24 Position Receptacle Connector Through Hole
Ratingul curent 5.7A per Contact Tip de contact Forked
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.124" (3.15mm) Contactați Finish Thickness - Post 3.00µin (0.076µm)