SSQ-104-01-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSQ-104-01-S-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SSQ-104-01-S-D
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD
Foi de date: 1.SSQ-104-01-S-D.pdf2.SSQ-104-01-S-D.pdf3.SSQ-104-01-S-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SSQ-104-01-S-D
Număr parc SSQ-104-01-S-D Producător Samtec, Inc.
Descriere CONN RCPT .100" 8POS DUAL GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Voltaj 550VAC terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie SSQ
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume SAM1181-04
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 8
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Liquid Crystal Polymer (LCP) Înălțimea izolației 0.335" (8.51mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Ratingul curent 6.3A per Contact
Tip de contact Forked Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.104" (2.64mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SSQ-104-01-S-Q
SSQ-104-01-S-Q
Producători: Samtec, Inc.
Descriere: 2MM SOCKET STRIPS
In stoc: 44060 pcs
Descarca:
RFQ
SSQ-104-01-S-P
SSQ-104-01-S-P
Producători: Samtec, Inc.
Descriere: 2MM SOCKET STRIPS
In stoc: 60008 pcs
Descarca:
RFQ
SSQ-104-01-S-D-LL
SSQ-104-01-S-D-LL
Descriere: 2MM SOCKET STRIPS