SL-108-G-11
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SL-108-G-11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL-108-G-11
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT .100" 8POS GOLD PCB
Foi de date: 1.SL-108-G-11.pdf2.SL-108-G-11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL-108-G-11
Număr parc SL-108-G-11 Producător Samtec, Inc.
Descriere CONN RCPT .100" 8POS GOLD PCB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25472 pcs Fișa cu date 1.SL-108-G-11.pdf2.SL-108-G-11.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board Serie SL
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume SAM1103-08
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 8
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.132" (3.35mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Ratingul curent - Tip de contact Female Socket
Contact Formă Circular Materiale de contact Beryllium Copper
Lungime de contact - Postare 0.108" (2.75mm) Contactați Finish Thickness - Post -