SIBF-20-F-S-AD
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SIBF-20-F-S-AD
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .050 SIBF ASSEMBLY
Foi de date: SIBF-20-F-S-AD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SIBF-20-F-S-AD
Număr parc SIBF-20-F-S-AD Producător Samtec, Inc.
Descriere .050 SIBF ASSEMBLY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27573 pcs Fișa cu date SIBF-20-F-S-AD.pdf
Serie SIBF Spațierea rândului -
Pas 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Număr de rânduri 1 Număr de contacte 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Phosphor Bronze Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 20 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount Contactați Finish Thickness Flash