QTH-030-08-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QTH-030-08-F-D-LC
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .5MM DOUBLE ROW MI SOCKET ASSEMB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QTH-030-08-F-D-LC
Număr parc QTH-030-08-F-D-LC Producător Samtec, Inc.
cantitate valabila 5770 pcs Fișa cu date
Serie Q Strip® QTH Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 60 Tipul de montare Surface Mount
Înălțimea de stivuire mărită 30mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 1.151" (29.24mm) Caracteristici Board Lock, Ground Bus (Plane)
descriere detaliata 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)